Bu konu Black Mesa Olayı dönemiyle ilgilidir.
Bu, güvenli bir makaledir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Black Mesa Transit System/Quotes/tr

From Combine OverWiki, the original Half-Life wiki and Portal wiki
Jump to: navigation, search

Bu konu Black Mesa Olayı dönemiyle ilgilidir.
Bu, güvenli bir makaledir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Commentary node transparent.png Bu bir alıntı makalesidir.

Bu makale, belirli bir karakterin veya varlığın tüm alıntılarının bir transkriptidir. Aksi belirtilmedikçe, bu transkriptler yanlızca yazım hatası ya da biçimlendirme sebepleri ile doğrudan resmî senaryolardan, altyazı dosyalarından ya da dahili metin verilerinden alınır.

Aşağıdakiler Black Mesa Ulaşım Sistemi'nde duyulan alıntıların dizelgesidir.

Half-Life (ön sürüm)[edit]

Dosya Adı Quote
Yok Günaydın, Black Mesa Ulaşım Sistemi'ne hoş geldiniz. Bu otomatik tren Black Mesa Araştırma çalışanının işverenlerinin güvenliği ve rahatlığı için sağlanmıştır. Lütfen trenin içinde gezinmekten veya oturup gezintinin keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

Half-Life[edit]

Konum: sound/tride/

Dosya Adı Alıntı Oynat
c0a0_tr_gmorn Günaydınlar, Black Mesa Ulaşım Sistemi'ne hoş geldiniz. Bu otomatik tren Black Mesa Araştırma çalışanının güvenliği ve rahatlığı için sağlanmıştır.
Audioplayer.png
c0a0_tr_time Saat sabah 08:47. Yüzey sıcaklığı 34 derece, gün içinde azami 41 derecelik bir sıcaklık olacağı tahmin edilmektedir. Black Mesa Yerleşkesi daima 20 derece sıcaklıkta tutulacak şekilde donatılmıştır.
Audioplayer.png
c0a0_tr_dest Bu tren 3. Kat Yatakhaneleri'nden gelip Bölge C Deney Laboratuvarları ve Denetim Birimleri'ne gitmektedir. Eğer Bölge C'nin ilerisindeki yüksek güvenlikli bir yere gitmek istiyorsanız Bölge 9'daki Ana Ulaşım Merkezi'ne dönüp bir yüksek güvenlik trenine bininiz. Henüz kimlik belgenizi göz tarama sistemine kaydettirmediyseniz, ulaşım sisteminin yüksek güvenlikli bölümüne geçmeden önce Black Mesa çalışanına başvurarak kayıt işlemlerinizi tamamlayınız.
Audioplayer.png
c0a0_tr_noeat Black Mesa Yerleşkesi içerisinde sürekli olarak yüksek derecede zehirli maddeler kullanıldığından, ulaşım sistemi içerisinde sigara içmek, yiyecek ve içecekler yasaktır.
Audioplayer.png
c0a0_tr_emerg Trenin dış tarafına uzanmayınız. Tren istasyon platformuna yanaşıp tamamen durana kadar kesinlikle kapıları açmaya çalışmayınız. Acil bir durumda, yolcuların yerlerinde kalmaları ve verilecek talimatlara uymaları gerekmektedir. Trenin boşaltılmasının gerektiği durumlarda öncelik engelli çalışana aittir. Lütfen elektrikli ray hattından uzak durunuz ve yardım ekibi ulaşana kadar bir acil durum istasyonuna ilerleyiniz.
Audioplayer.png
c0a0_tr_tourn Hatırlatma: Black Mesa Tehlike Kursu Dekatlonu bu akşam Seviye 3 Tesisi'nde gerçekleştirilecektir. Yüksek güvenlik çalışanı yarı finalleri ayrı bir yayın frekansından duyurulacaktır. Unutmayın: Sağlığınız, başka canların sağlığı için de gereklidir.
Audioplayer.png
c0a0_tr_jobs Black Mesa takımına değerli katkılarda bulunacağını düşündüğünüz bir arkadaşınız veya akrabanız var mı? Malzeme Taşınması ve Düşük Seviyeli Güvenlik bölümlerinde iş fırsatları devam etmekte. Lütfen ayrıntılı bilgi için Black Mesa çalışanına danışın. Eğer teorik fizik, biyoteknoloji ya da diğer yüksek teknik bir disiplin geçmişi bulunan bir tanıdığınız varsa, lütfen sivil işe alım ekibimizle görüşün. Black Mesa Tesisi herkese eşit şans veren bir işverendir.
Audioplayer.png
c0a0_tr_haz Tüm Black Mesa çalışanına hatırlatma: Düzenli ışınım ve zararlı madde taraması Black Mesa Araştırma Tesisi içerisindeki devamlılığınız açısından zorunludur. Önceden planlanmış bir idrar tahlili ya da ışınım denetimi eksikliği derhal uzaklaştırmayla cezalandırılacaktır. Eğer görevleriniz sırasında ışınıma ya da diğer zararlı maddelere maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, acilen ışınım güvenlik amirinize danışınız. Güvenli çalışın. Uyanık olun. Geleceğiniz buna bağlı.
Audioplayer.png
c0a0_tr_arrive Bölge C Deney Laboratuvarları ve Denetim Birimleri'ne yaklaşılıyor.
Audioplayer.png
c0a0_tr_exit Lütfen otomatik kapının gerisinde durun ve güvenlik görevlisinin kimlik bilgilerinizi onaylamasını bekleyin. Trenden ayrılmadan önce lütfen kişisel eşyalarınızı denetleyin. Teşekkür eder, güvenli ve verimli bir gün geçirmenizi dileriz.
Audioplayer.png

Half-Life: Opposing Force[edit]

Konum: sound/misc/

Dosya Adı Alıntı Oynat
broken_tram1 Bu tren-n-n-n... Bölge C'den gelmektedir-dir-dir. Lütfen dışarı-rı-rı uzanmayınız.
Audioplayer.png
broken_tram2 ..teo-teo-teo-teorik fiz-ik-ik, biyoteknoloji ya da diğer yüksek teknik bir d-d-disiplin geçmişi bulunan bir tanı-tanı-tanıdğınız varsa, lütfen sivil işe alım ek-ek-ekibimizle görüşün.
Audioplayer.png
broken_tram3 ...tüm B-Black Mesa çalışanına ha-ha-hatırlatma: Düzenli ışınım ve zararlı madde taraması Black Mesa Araştırma Tesisi iç-iç-içerisindeki devamlılığınız açısından zorunludur.
Audioplayer.png
broken_tram4 Tr-tr-tren istasyon plat-plat-platformuna yanaşıp tamamen durana kadar kesin-kesin-kesinlikle kapıları açmaya çalışmayınız.
Audioplayer.png
broken_tram5 Şu an yak-yak-yaklaş...
Audioplayer.png

Half-Life: Blue Shift[edit]

Konum: sound/tram/

Dosya Adı Alıntı Oynat
ba_tram0 Günaydınlar, Black Mesa Ulaşım Sistemi'ne hoş geldiniz. Bu otomatik tren Black Mesa sakinlerinin ve Black Mesa Araştırma Tesisi ziyaretçilerinin güvenliği ve rahatlığı için sağlanmıştır.
Audioplayer.png
ba_tram1 Saat sabah 08:42. Yüzey sıcaklığı 32 derece, gün içinde azami 41 derecelik bir sıcaklık olacağı tahmin edilmektedir. Black Mesa Yerleşkesi daima 20 derece sıcaklıkta tutulacak şekilde donatılmıştır.
Audioplayer.png
ba_tram2 Bu tren Bölge 8 Yüzey Yatakhaneleri'nden gelip Bölge 9'daki Ana Ulaşım Merkezi'ne gitmektedir.
Audioplayer.png
ba_tram3 Trenin dış tarafına uzanmayınız. Tren istasyon platformuna yanaşıp tamamen durana kadar kesinlikle kapıları açmaya çalışmayınız. Acil bir durumda, yolcuların yerlerinde kalmaları ve verilecek talimatlara uymaları gerekmektedir. Trenin boşaltılmasının gerektiği durumlarda öncelik engelli çalışana aittir. Lütfen elektrikli ray hattından uzak durunuz ve yardım ekibi ulaşana kadar bir acil durum istasyonuna ilerleyiniz.
Audioplayer.png
ba_tram4 Eğer Bölge C'nin ilerisindeki yüksek güvenlikli bir yere gitmek istiyorsanız, Ana Ulaşım Merkezi'nde bir yüksek güvenlik trenine bininiz. Henüz kimlik belgenizi göz tarama sistemi için kaydettirmediyseniz, ulaşım sisteminin yüksek güvenlikli bölümüne geçmeden önce Black Mesa çalışanına başvurarak kayıt işlemlerinizi tamamlayınız.
Audioplayer.png
ba_tram5 Eğer Bölge B veya C orta-güvenlikli hatlarına aktarılmak isterseniz, Ana Ulaşım Merkezi'ne varmadan önce, Bölge 9 Güvenlik Denetim Noktasında aktarılabilirsiniz. Ulaşım sisteminin orta-güvenlikli bölümüne erişim sadece Black Mesa Araştırma Tesisi çalışanları ve yetkilendirilmiş ziyaretçiler içindir ve kimlik kartınızı sürekli takmanızı gerektirir
Audioplayer.png
ba_tram6 Bu tren artık ulaşım sisteminin Bölge C hattına aktarılıyor. Burası Black Mesa tesisinin orta güvenlikli bir bölgesidir. Kimlik kartınızı sürekli taktığınıza emin olun.
Audioplayer.png
ba_tram7 Alan 3 Güvenlik Tesisleri'ne yaklaşılıyor.
Audioplayer.png
ba_tram8 Lütfen otomatik kapı tamamen açılana kadar geride durun. Trenden ayrılmadan önce lütfen kişisel eşyalarınızı denetleyin. Teşekkür eder, güvenli ve verimli bir gün geçirmenizi dileriz.
Audioplayer.png